Ukrainian English Polish Russian

Персональна виставка Світлани Ткачук у Почаївському історико-художньому музеї

  • Опубліковано: Вівторок, 28 жовтня 2014, 12:10
  • Перегляди: 2188

DSC 5845 z

23 жовтня 2014 року у Почаївському історико-художньому музеї в рамках співпраці Кременецько-Почаївського ДІАЗу та вищезгаданого музею відбулося відкриття виставки молодої кременецької художниці Світлани Іванівни Ткачук.
На виставці представлено 38 робіт Світлани. Кожна робота – шедевр, неповторність, досконалість. Художниця у свої молоді роки вже володіє своїм стилем, художнім смаком. Авторка працює у техніці олійного живопису, накладаючи фарбу на полотно чи картон специфічними широкими мазками, що додає картинам об`ємності, відчуття простору, динаміки.
Традиційно у затишному виставковому залі на відкриття виставки зібралися поціновувачі мистецтва з Почаєва та Кременця, приїхали рідні і близькі художниці, щоб розділити радість. Кожен з присутніх мав змогу поділитися своїм враженням від картин, від знайомства з художницею. Зокрема, на святі виступили директор Кременецько-Почаївського ДІАЗу Вадим Володимирович Микулич, директор Кременецького краєзнавчого музею Ольга Миколаївна Данилюк, директор Почаївського історико-архітектурного музею Алла Дмитрівна Алімова; із словом про творчість Світлани до присутніх звернулися наукові співробітники Почаївського історико-художнього музею Володимир Ананійович Бондарчук та Рита Сергіївна Квач, науковий співробітник Заповідника Ольга Василівна Деревінська; із теплими словами та побажаннями подальшої плідної праці виступили колеги по роботі, зокрема Тетяна Анатолівна Балбус, яка очолює жіночий мистецький гурт «Палітра», виступила і мама художниці Людмила Ткачук, яка по-материнські, розповіла присутнім про перші кроки Світлани у світі художньої творчості. Також до слова була запрошена почаївська художниця Валентина Сімащук, яка теж висловила своє позитивне враження від побачених робіт.
На відкриття виставки було запрошено відомого кобзаря України, кременчанина Василя Жданкіна, який разом із своєю донькою Анастасією виконав ряд маловідомих українських дум, балад під акомпанемент кобзи.
Свято відкриття виставки залишило приємний спогад у серцях присутніх, талант художниці відкрили для себе і почаївчани, які були надзвичайно вражені глибиною картин, досконалою технікою, різноманітністю сюжетів.

науковий співробітник
Кременецько-Почаївського ДІАЗу
Ольга Деревінська

Персональна виставка Світлани Ткачук у Почаївському історико-художньому музеїПерсональна виставка Світлани Ткачук у Почаївському історико-художньому музеїПерсональна виставка Світлани Ткачук у Почаївському історико-художньому музеїПерсональна виставка Світлани Ткачук у Почаївському історико-художньому музеї

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького